Wczytuję dane...

Piędziesiąt twarzy Greya

Oferujemy Państwu akcesoria erotyczne Pięćdziesiąt Twarzy Greya - wibrujące pierścienie, zestawy do krępowania, wibratory, korki analne, kulki gejszy, lubrykanty, stymulatory sutków i wiele, wiele innych ciekawych zabawek! Znajdziesz w tej kolekcji wszystko to, co możemy zobaczyć w trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya, a jest to przecież światowy bestseller, który zainspirował sporo osób!

 

Zestawy do krępowania są idealną opcją dla par, które chcą spróbować BDSM i doświadczyć czegoś nowego, ale tak samo przyjemnego jak tradycyjny stosunek. Kulki gejszy mogą być stosowane nie tylko do ćwiczeń, ale także i do masturbacji - jedyne co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia! Wibratory i masturbatory to opcja przede wszystkim dla singli, którzy oczekują jednak czegoś więcej.

 

Korki analne to gadżet przeznaczony dla osób które chcą spróbować seksu analnego bądź masturbacji. Mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Lubrykanty stosowane są nie tylko do nawilżenia, ale także łagodzenia i potęgowania doznań. Warto zasięgnąć po nie podczas stosunku analnego - nie ma tu bowiem w ogóle mowy o naturalnym nawilżeniu i to właśnie z tego powodu pojawia się najczęściej ból u kobiet.

 

Wszystkie te akcesoria prezentują się oryginalnie i ciekawie, zostały z dbałością wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są bezpieczne i nieszkodliwe, pod warunkiem że korzysta się z nich w prawidłowy sposób. Stosowanie akcesoriów gwarantuje satysfakcję i przyjemne doznania!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów