Wczytuję dane...

Lubrykanty i żele

Żele intymne to produkty stosowane zarówno do masażu, jak i do użytku w okolicach intymnych podczas stosunku - mogą być używane do stosunków analnych, oralnych, jak i waginalnych. Podstawowym składnikiem żelu intymnego jest woda, dodaję się do niej delikatny składnik zagęszczający, aby powstała odpowiednia konsystencja. W zależności od składniku, który zostanie dodany - żel może łagodzić, nawilżać czy też potęgować doznania intymne.

 

Oferujemy Państwu różnego rodzaju lubrykanty, przeznaczone zarówno do stosunków, jak i do masażu. Pomagają one przede wszystkim w zmniejszeniu tarcia w trakcie ruchów partnerów, aby stosunek był przyjemniejszy, a doznania zwiększone.

 

Żele intymne są idealną propozycją dla kobiet zmagających się z suchością pochwy, która wcale nie oznacza choroby! Brak naturalnego nawilżenia może być spowodowany wiekiem, wybraną pozycją, czy nawet etapem cyklu miesiączkowego. Jest to więc w zupełności normalne i nie musi wcale oznaczać żadnej choroby czy problemów. Wystarczy w takiej sytuacji sięgnąć po żel i cieszyć się stosunkiem!

 

Żele zapobiegają podrażnieniom i otarciom, co często ma miejsce w przypadku intensywnych stosunków. W trakcie seksu analnego niezwykle ważne jest korzystanie z żelu intymnego, bardzo łatwo tu o podrażnienia. Nie ma bowiem mowy o jakimkolwiek naturalnym nawilżeniu. Co ciekawe, żele zwiększają również skuteczność antykoncepcji. Służą także do szeroko pojętego masażu, ze względu na bezpieczny skład, mogą być stosowane na całym ciele.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów