Wczytuję dane...

Feromony i perfumy

Feromony to związki chemiczne, podświadomie działające na układ nerwowy człowieka. Odpowiadają one za komunikację pomiędzy osobnikami danego gatunku i uaktywnienie popędu seksualnego. Naturalne feromony wydzielane są wraz z potem - znajdują się więc na naszej skórze, w ślinie czy w spermie.

 

Chcąc sobie odrobinę pomóc i zacząć przyciągać do siebie osoby płci przeciwnej, warto zwrócić uwagę na oferowane przez nas perfumy z feromonami - po ich zastosowaniu poczujesz się atrakcyjnie, seksownie i pewnie, będziesz łatwiej nawiązywać kontakty i będziesz przede wszystkim uwodzić! Perfumy te świetnie sprawdzają się nie tylko przy flirtowaniu, ale także i na spotkaniach przyjacielskich, rodzinnych czy biznesowych - dzięki nim zostaniesz lepiej odebrany.

 

Oczywiście perfumy z feromonami nie są środkami, które błyskawicznie sprawią, że odnajdziemy miłość swojego życia. Są jednak skutecznym lekarstwem na naszą nieśmiałość i kompleksy, sprawiają również, że przyciągamy uwagę innych i o wiele łatwiej nawiązujemy relacje towarzyskie. Wysyłane dzięki feromonom sygnały sprawiają, że nasza twarz wydaje się ładniejsza, zwiększa zainteresowanie i sympatię.

 

Perfumy dostępne są w dwóch wersjach - dla kobiet i dla mężczyzn. Mogą być stosowane nie tylko przez osoby heteroseksualne, ale także i homoseksualne. Stosowanie naszych produktów jest bezpieczne dla naszego zdrowia, nie powinno wywoływać żadnych efektów ubocznych czy alergii. Należy jedynie stosować się do zaleceń producenta.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów