Wczytuję dane...

Elektrostymulacja

Bardzo często osoby, którym zwykłe bodźce nie wystarczają do osiągnięcia pełnej satysfakcji ze stosunku czy masturbacji poszukują alternatywnych, ciekawszych metod stymulacji intymnych części ciała. Ciekawym i z pewnością satysfakcjonującym rozwiązaniem jest elektrostymulacja którą umożliwiają chociażby masturbatory, wibratory czy kulki analne.

 

Podczas elektrostymulacji, jak sama nazwa wskazuje - podniecenie wywołują impulsy elektryczne doprowadzające do skurczów mięśni. Są one intensywnym i ciekawym doświadczeniem dla skóry. Impulsy te mogą pojawiać się gdy dotkniemy skóry konkretnym gadżetem, jednak mogą być także losowo generowane przez program.

 

Posiadamy szeroki asortyment gadżetów umożliwiających elektrostymulację - są to dilda, pierścienie, masturbatory, wibratory, sondy, zaciski, kulki analne, elektrody czy pętle. Każdy jest więc w stanie wybrać dla siebie odpowiednią zabawkę posiadającą tę funkcję. W niektórych z tych gadżetów mamy możliwość dostosowania mocy stymulacji do naszych upodobań. Może to być delikatne mrowienie, jak i silna pulsacja - sami o tym decydujemy!

 

W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się użycie lubrykantu przeznaczonego do elektrostymulacji bądź też zwykłego żelu intymnego. Należy pamiętać o tym, że aby zabawki działały, konieczne jest podłączenie ich pod jednostkę zasilającą. Wszystkie te produkty są bezpieczne i nie wywołują niepożądanych reakcji - oczywiście pod warunkiem, że korzysta się z nich w prawidłowy sposób.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów