Wczytuję dane...

Dilda

Dildo jest zabawką seksualną, stosowaną zarówno do masturbacji, jak i podczas stosunku. Przy jego użyciu kobieta może stymulować stosunek seksualny, kontrolować tempo i intensywność. Dildo nie posiada układu elektromechanicznego i nie wydaje żadnych dźwięków - jest więc dyskretne.

 

Sztuczne członki są gadżetami o typowo fallicznych kształtach. Przypominają mniej lub bardziej realistycznie prawdziwego penisa. Pozwalają doświadczyć doznań bliskich naturalnym pieszczotom z partnerem.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również strapon - stanowi on specyficzną odmianę dildo, wygląda jak sztuczny penis i służy paniom do zapewnienia swoim partnerom rozkoszy analnej. Wielu mężczyzn przyznało, że zapewnia to zupełnie inne doznania niż podczas klasycznego stosunku, ale równie przyjemne. Strapony przeznaczone są przede wszystkim dla par, które lubią eksperymentować!

 

Oferowane przez nas sztuczne penisy mają rozmaite kształty i rozmiary, są także wykonane z różnych materiałów. Wszystkie te produkty są bezpieczne i wygodne, dostosowane do potrzeb wszystkich kobiet. Decydując się na zakup dildo, należy pamiętać o tym, że wyróżniamy ich dwa podstawowe rodzaje - analne i waginalne. Posiadamy także dilda podwójne. Dla kobiet, których wejście do pochwy nie jest zbyt ciasne, świetnie sprawdzą się dilda o większych gabarytach. Dla tych kobiet, którym zależy na stymulacji strefy G, idealne będą dilda wygięte. Każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co zapewni jej dużo rozkoszy i przyjemności.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów