Wczytuję dane...

Zabawki analne

Zabawki analne zwiększają przyjemność i stosowane są nie tylko podczas stosunku, ale także masturbacji i gry wstępnej. Przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn o każdej orientacji. Niestety dla wielu osób temat seksu analnego nadal jest tematem tabu i budzi wiele kontrowersji, to jednak coraz więcej osób otwiera się na ten rodzaj przyjemności. Zabawki analne dla dorosłych są idealne zarówno do seksu analnego, jak i do stymulacji odbytu.

 

Do najpopularniejszych zabawek analnych znajdujących się w naszej ofercie zaliczamy przede wszystkim koraliki analne, korki analne i masażery prostaty. Korki analne dostarczają naprawdę ciekawych doznań, w zależności od zaawansowania należy wybierać te o mniejszej lub większej średnicy. Optymalnym rozwiązaniem jest zakup zestawu, który zawiera kilka korków o różnej średnicy.

 

Koraliki analne dostarczają intensywnych doznań podczas ich powolnego wprowadzania - wyjmowanie ich w trakcie orgazmu znacznie go wydłuża i wzmacnia. Masażery prostaty z kolei ułatwiają dotarcie do męskiego punktu G. Niektóre posiadają także wbudowaną wypustkę masującą wrażliwy obszar znajdujący się pomiędzy jądrami a odbytem. Gwarantuje to niesamowite doznania!

 

Naszym klientom oferujemy wiele różnych zabawek zapewniających najwyższy komfort użytkowania. Sprzedajemy produkty marek cieszących się dużą popularnością, wykorzystujących najlepsze dostępne na rynku materiały. Są to m.in. firmy Perfect Fit, Mister B, Domestic Partner czy LELO Ella.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów