Wczytuję dane...

Pasy cnoty

Kiedyś pasy cnoty były przeznaczone tylko i wyłącznie dla kobiet, jednakże z upływem lat to się zmieniło - powstała bowiem cała linia tego typu produktów dla mężczyzn! Współczesne pasy cnoty to po prostu pewnego rodzaju nakładki na penisa, które mają za zadanie zapobiegać powstawaniu erekcji u mężczyzn. Pasy te są zamykane, dokładnie okalają penisa i nie dają mu wolności - o to przecież w tym chodzi. Na czubku znajduje się jedynie mały otwór, dzięki któremu możliwe jest oddawanie moczu. Cała konstrukcja spełnia swoje zadanie i uniemożliwia osiągnięcie orgazmu.

 

Pasy cnoty pozwalają na przełamanie łóżkowej rutyny, wprowadzenie czegoś nowego oraz na rozwinięcie relacji z partnerem. Oczywiście mężczyzna noszący pasy automatycznie staje się stroną uległą. Trzeba jednak przyznać, że im dłużej mężczyzna powstrzymuje się od orgazmu, tym jest on intensywniejszy gdy już do niego dojdzie. Pasy te są idealnym wyjściem wtedy, gdy zależy nam nie tyle co na ilości szczytowań czy długości stosunku, ale na jakości. Gadżet ten wymaga jedynie zaufania do partnera, od którego będzie wszystko zależne.

 

Znajdujące się w naszym sklepie pasy cnoty mają różne rozmiary i wykonane są z różnych materiałów. Gwarantują przede wszystkim wygodę i komfort, nawet przy dłuższym czasie noszenia. Oferujemy także pasy z funkcją E-Stim i zaciskaczem jąder, które mają regulowaną wielkość. Dodatkowo separatory znajdujące się w zestawie posiadają kolce. Większość pasów ma możliwość przedłużania o kilka milimetrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów