Wczytuję dane...

Pierścienie i tunele

Pierścienie erekcyjne to cieszące się coraz większą popularnością gadżety erotyczne, których głównym zadaniem jest wydłużenie erekcji. Chociaż pierścienie przeznaczone są dla mężczyzn, wzmacniają doznania również i kobiet, w szczególności gdy posiadają elementy stymulujące łechtaczkę.

 

Tunele erekcyjne wydłużają czas stosunku seksualnego oraz poprawiają jego jakość. Sprawność jest dla mężczyzn, zarówno jak i kobiet niezwykle ważna, choć jest to w zupełności normalne, że czasami nam jej brakuje. Musimy jedynie pamiętać o tym, że zabawka ta nie jest lekiem na problemy z erekcją, więc jeśli występują one zbyt często - należy zasięgnąć porady lekarza. Pierścień erekcyjny to gadżet dla par które oczekują dłuższego i przyjemniejszego stosunku!

 

Najpopularniejszymi pierścieniami na penisa są te wykonane z silikonu bądź lateksu. Największą zaletą tego materiału jest fakt, iż nie trzeba dobierać rozmiaru - materiał ten jest rozciągliwy. Pierścienie występują w przeróżnych wariantach. Mogą posiadać wibrujące nakładki, stymulujące łechtaczkę bądź nawet dwie nakładki - jedną do pobudzania łechtaczki, drugą do pobudzania moszny.

 

Nasza oferta zawiera pierścienie erekcyjne renomowanych producentów, wykonane z różnych materiałów, różnej wielkości i grubości. Dla każdego mężczyzny znajdzie się więc odpowiedni pierścień, spełniający wszelkie wymagania. Oferujemy także popularne nakładki na penisa, dzięki którym we wzwodzie członek może zmieniać rozmiar i kształt! Nakładki potęgują doznania, w szczególności jeśli posiadają wypustki przeznaczone do pieszczot łechtaczki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów