Wczytuję dane...

Olejki i świece do masażu

Masaż erotyczny stanowi świetną formę gry wstępnej! Pozwala na osiągnięcie większego pobudzenia seksualnego, a także na zrelaksowanie i odprężenie się. Do masażu stosuje się świece oraz olejki erotyczne. Świece do masażu tworzy się z naturalnego wosku roślinnego z dodatkiem innych wosków, z kolei do olejków erotycznych dodawane są substancje, dzięki którym osiągane są różne, ciekawe smaki - karmelowy, czekoladowy, wiśniowy, kokosowy, kawowy, malinowy itd.

 

Używanie świecy, jak i olejków jest bardzo proste i przyjemne. Świece do masażu są bardzo wydajne, więc nawet najmniejsze nadają się do masażu całego ciała, a z kolei te większe starczają na przynajmniej kilka czy kilkanaście użyć.

 

Oferujemy Państwu świece oraz olejki służące przede wszystkim relaksowi, ponieważ jest on niezwykle ważny. Piękny zapach w połączeniu z ciepłym dotykiem bliskiej osoby może stworzyć bardzo przyjemny i odprężający wieczór, o którym marzy tak naprawdę każdy z nas, a w szczególności te osoby, które mają dużo na głowie, są zestresowane i zabiegane.

 

Oferowane przez nas olejki erotyczne są jadalne, zostały wykonane bez użycia glutenu, parabenów i cukru. Są bezpieczne i łatwo się je zmywa. Nie podrażniają i nie wywołują żadnych niepożądanych reakcji, mogą być bez problemu stosowane w okolicach intymnych. Naszym klientom oferujemy tylko produkty wysokiej jakości, nie musisz się więc o to martwić! Mamy szeroki wybór olejków oraz świec, więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów