Wczytuję dane...

Kulki Gejszy

Kulki gejszy stanowią jeden z wielu dostępnych gadżetów erotycznych. Służą one przede wszystkim do ćwiczenia mięśni Kegla. Wraz z upływem lat mięśnie dna macicy słabną, więc niezwykle ważne jest, aby utrzymywać je w doskonałej kondycji. Systematycznie stosowane kulki waginalne pozwalają nam na intensywniejsze odczuwanie bodźców seksualnych, silniejsze orgazmy, a także i łatwiejszy poród naturalny oraz szybszą regenerację po nim.

 

Kulki dopochwowe sprawiają, że mięśnie dna macicy zaciskają się i rozluźniają. Oczywiście skurcze te są znacznie silniejsze niż wtedy, gdy zaciskamy mięśnie bez kulek. Wiele kobiet boi się stosować kulki gejszy, jednak nie ma w tym nic strasznego! Warto zadbać o kobiece mięśnie.

 

Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar kulek, aby mieć pewność, że nie wypadną one w trakcie noszenia. Na początku, gdy mięśnie jeszcze nie są tak silne, należy wybrać kulki o większej średnicy. W miarę postępów w ćwiczeniu mięśni warto zmieniać je na coraz mniejsze. Wkładanie i wyjmowanie kulek jest proste, podobnie jest w przypadku tampona. Nie ma tu żadnych skomplikowanych procedur - wszystko jest łatwe i jasne!

 

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju kulki - podwójne i pojedyncze, z różnymi trybami wibracji, w różnych kolorach i rozmiarach. Każda kobieta znajdzie więc odpowiednie dla siebie kulki gejszy, które pomogą jej utrzymać mięśnie dna macicy w doskonałej kondycji. Nie martw się o zakupiony towar - sprzedajemy tylko i wyłącznie kulki wysokiej jakości, renomowanych firm!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów