Wczytuję dane...

Jak wybrać idealne dildo ?

Jak wybrać dildo idealne?

Jeśli na pytanie dildo czy wibrator odpowiadasz dildo – warto zastanowić się jakiego typu penetracji oczekujesz i w jaki sposób swojego nowego nabytku będziesz używać. Im precyzyjniej odpowiesz, tym lepiej dobierzesz dildo do swoich potrzeb.

Dlaczego dildo, a nie wibrator?

Wibrator służy do zupełnie innego rodzaju stymulacji niż dildo. Praca pierwszego urządzenia opiera się o ruch pulsacyjny, drugie zaś pobudzać może wyłącznie obszary, gdzie liczy się penetracja (a więc pochwa i odbyt) i wymaga mechanicznej siły. Jak powszechnie wiadomo są kobiety, dla których nie penetracja, a właśnie pulsujące ruchy części łechtaczki przynoszą największą satysfakcję, dla nich właśnie są wibratory. Są jednak kobiety, dla których seks bez stymulacji punktu G, nie ma racji bytu – to właśnie dla tych kobiet producenci prześcigają się w pomysłach na dildo idealne. Jak je wybrać, by osiągać z jego użyciem pełną satysfakcję?

 Do czego dildo mi potrzebne?

Pierwsze pytanie, jakie powinniśmy sobie zadać. Czy dildo ma być dla użytku samodzielnego? Czy będziemy używać go do penetracji pochwy czy także chcemy spróbować penetracji odbytu, a może zależy nam na opcji dwustronnej. To właśnie od odpowiedzi na to pytanie, zależeć będzie w jakich kategoriach powinniśmy zacząć szukać.

Nie bój się szkła! – nie tylko dla estetów i fanów anal

Szklane dildo to propozycja nie tylko dla osób, które nastawiają się na stymulację prostaty – takie dildo znacznie łatwiej do odbytu wprowadzić z uwagi na gładkość materiału i szybkie nawilżenie bez użycia specjalistycznych środków. Szklane dildo ma kilka ogromnych zalet, wśród których szczególnie ważny jest brak zapachu materiału i niepochłanianie zapachów w ogóle. Szklane dildo jest więc bardzo praktyczne, a do tego eleganckie i bezpieczne, ponadto koszt dobrej jakości produktu nie musi przekraczać 200 zł. Oczywiście dildo szklane może być jak każde inne tradycyjne, analne oraz dwustronne.

Dildo realistyczne nie tylko dla osób bez wyobraźni

Są osoby, którym wyjątkowo nie pasują kolorowe zabawki erotyczne, które jednoznacznie kojarzą im się z tworzywami sztucznymi, zimnem szkła czy zapachem plastikowych mieszanek. Właśnie tym osobom dedykowane są dilda  realistyczne, dostępne w różnych odcieniach koloru ludzkiej skóry i najczęściej wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zwykle producenci tego rodzaju zabawek zwracają szczególną uwagę na dbałość o szczegóły wykonania dildo takie jak napięte naczynia krwionośne charakterystyczne dla penisa w zwodzie. Dilda takie do złudzenia przypominają członek, odwzorowując wiernie najdrobniejsze szczegóły jego budowy. Tak samo jak inne rodzaje dostępne są w różnych rozmiarach z bardzo realistycznie wykonaną moszną.

Koszt dobrej jakości dildo nie musi być wysoki w kontekście przyjemności, jakie może ono dać. Dlatego polecamy testowanie tego typu produktów, bo to zawsze najlepszy sposób na zdefiniowanie swoich potrzeb, a docelowo ich satysfakcjonujące zaspokojenie.