Wczytuję dane...

Soft BDSM

Próbowanie nowych rzeczy w łóżku jest bardzo ekscytujące i ciekawe. Wiele par znudzonych tradycyjnymi igraszkami wskakuje na wyższym poziom i decyduje się na spróbowanie BDSM - polega to na czerpaniu satysfakcji z psychicznej bądź też fizycznej dominacji nad drugą połówką.

 

Podczas tego typu igraszek w łóżku, jedna osoba pełni rolę strony dominującej, druga zaś, pozostaje uległa. Jeśli jest to nasz pierwszy raz, warto przed rozpoczęciem zabawy omówić wspólnie jakie czynności są dla nas podniecające, a które nie sprawiają nam w ogóle przyjemności.

 

Zabawa może być naprawdę ciekawa, jeśli dołączymy akcesoria do BDSM. W naszej ofercie znajdą Państwo różne artykuły - pejcze, opaski na oczy, maski, huśtawki w formie uprzęży, kulki, packi i kajdanki. Każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i drugiej połówki, w zależności od swoich wymagań  i upodobań.

 

Najpopularniejszą sztuką spotykaną w BDSM jest wiązanie, do którego stosuje się kajdanki czy pasy. Bardziej zaawansowane osoby stosują knebel, który w wymiarze psychologicznym gwarantuje osobie uległej jeszcze większe poczucie bezbronności - nie może wywierać wpływu na akcję słowami.

 

Niezwykle ważne jest, aby próbować nowych zabaw i nie ograniczać się jedynie do tradycyjnego stosunku. Akcesoria do BDSM mogą okazać się ciekawym urozmaiceniem naszego życia seksualnego - nie bez powodu tak wiele osób to podnieca i intryguje. Oferujemy wysokiej jakości akcesoria, zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów