Wczytuję dane...

Prezerwatywy

Prezerwatywy są najpopularniejszą metodą antykoncepcji i chociaż żadna metoda nie daje stuprocentowej gwarancji ochrony przed nieplanowaną ciążą, prezerwatywy plasują się naprawdę wysoko w rankingach efektywności, pod warunkiem, że stosowane są w prawidłowy sposób.

 

Prezerwatywy są najlepszą metodą antykoncepcji! Oprócz tego, że spełniają swoje główne zadanie - chronią także użytkowników przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Nie wpływają również na gospodarkę hormonalną użytkowników, w przeciwieństwie do innych środków antykoncepcji, takich jak np. tabletki. Prezerwatywy mogą być umieszczane także w ustach - wówczas ryzyko zainfekowania chorobą przenoszoną drogą płciową również jest znacznie zmniejszone. Prezerwatywy gwarantują bezpieczny i przyjemny stosunek!

 

Dla osób, które mimo stosowania prezerwatyw boją się, że dojdzie do zapłodnienia, dostępne są także prezerwatywy zawierające środek plemnikobójczy, który zwiększa ochronę przed zapłodnieniem, a także grubsze niż standardowe prezerwatywy.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo prezerwatywy Durex, Pasante, Unimil i innych popularnych, polecanych producentów. Oferujemy prezerwatywy bez lateksu jak i z lateksem, o różnych smakach i w różnych ilościach. Są one bezpieczne, nie podrażniają i nie wywołują alergii. Posiadamy zarówno grubsze prezerwatywy dla osób które chcą czuć się pewnie i bezpiecznie, jak i prezerwatywy Unimil które są ultracienkie i ultramiękkie - idealne dla tych, którym zależy na dostatecznej bliskości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów