Wczytuję dane...

Dla niej

Kobiety lubią sprawiać sobie przyjemność, zwłaszcza przy pomocy gadżetów erotycznych. Urozmaicają one życie seksualne i wprowadzają do niego dużo nowości. Oferujemy akcesoria erotyczne dla kobiet, takie jak kulki gejszy, wibratory, masażery, dilda oraz feromony z perfumami.

 

Kulki gejszy nie tylko wzbogacają życie intymne, ale przede wszystkim trenują mięśnie Kegla, które w życiu każdej kobiety odgrywają naprawdę dużą rolę. Wyróżniamy kulki pojedyncze i podwójne oraz kulki o różnych rozmiarach, które należy zwiększać razem ze stopniem zaawansowania.

 

Wibratory i masażery gwarantują przyjemną i intensywną stymulację miejsc intymnych. Oferowane przez nas modele są funkcjonalne i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pań. Posiadają wiele funkcji i trybów, które doprowadzą każdą kobietę do orgazmu.

 

Dildo jest doskonałą zabawką w szczególności dla tych kobiet, którym zależy na pieszczotach bliskich tym naturalnym. Są jednocześnie twarde i elastyczne, wykonane z różnych materiałów. Paniom, którym zależy na realistycznych wrażeniach, oferujemy dilda wykonane z niezwykłą starannością o każdy szczegół - proporcje, główkę, żyły, kształt i kolor.

 

Perfumy z feromonami sprawiają, że przyciągamy do siebie innych i jesteśmy w ich oczach bardziej atrakcyjni. Sprawdzają się one zarówno na imprezach, jak i na spotkaniach biznesowych - jesteśmy wówczas lepiej odbierani.

 

Posiadamy szeroką ofertę zawierającą gadżety o różnych wielkościach, kolorach i funkcjach. Spełniamy więc oczekiwania wszystkich kobiet.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów